print.  supervising.

to be perfect and unique.
consulting

نظارت فنی چاپ

دقیق و منحصر به فرد

چاپ؛ یعنی تمدن و پیشرفت؛ یعنی عامل رشد و شکوفایی و گسترش و حفظ علم و فرهنگ و ادب؛ صنعتی که گذشته رابه حال و حال را به آینده پیوند داده . صنعت چاپ در طی دهههای اخیر با رشد و گسترش روزافزونی روبرو بوده است؛ به ویژه در طول دهه ۸۰ که انقلاب چاپ الکترونیک، موج شدیدی در دیجیتالی کردن فرآیندهای صنعت چاپ ایجاد کرد.در واقع دیجیتالی شدن هنرهای گرافیکی، پتانسیلهای بیشتری را در صنعت چاپ نمایان ساخته است. نوآوریهای جدید و مهم در عرصه فنآوری دیجیتال، باعث کوتاه شدن مسیر انتقال و تکامل صنعت چاپ از مهارتهای اولیه و فعلی آن به سوی فنآوریهای جدید شده است. سیستمهای چاپ دیجیتالی، دستگاههای چاپ با قابلیت چاپ مستقیم تصاویر، فنآوری چاپ غیرضربهای، چاپ در زمان نیاز و …، همگی نشان دهنده تجهیزات و امکانات جدید و بازارهای جدید صنعت چاپ می باشد. اهمیت کیفیت چاپ از یک سو و هزینه های بالای کاغذ از سوی دیگر توجه به نظارت فنی و کارشناسی به پروسه چاپ را پر رنگ می کند.

این مجموعه با سال ها تجربه در این زمینه و همکاری با بهترین چاپخانه ها آماده ارایه خدمات فنی و نظارت پروژه های چاپ است. جهت هرگونه درخواست و یا سفارش با ما تماس بگیرید.

تماس با آتلیه گرافیک طرح و رنگ

آماده دریافت انتقادات، نظرات و پیشنهادات شما هستیم. در صورتی که نیاز به مشاوره و یا اجرای پروژه ای دارید می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.


فرم تماس

شما می توانید نظر، پیشنهاد و یا درخواست خود را از طریق ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی با ما در میان بگذارید.

  • ایران، تهران
  • +98912 214 9605

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید