advertising.        gifts.

to communicate to your clients.
consulting

هدایای تبلیغاتی

برای ارتباط با مشتریان

هدایای تبلیغاتی از دیگر روش های حضور و دیده شدن نام و نشان و یا معرفی خدمات شرکت ها است که امروزه بیشتر مورد توجه همه قرار گرفته، بطوری که به عنوان مثال بانک ها که دیگر نیازی به معرفی ندارند هم جهت حضور مداوم در معرض دید همگان اقدام به تهیه و پخش هدایای تبلیغاتی به عناوین و مناسبت های مختلف نموده تا از این طریق با معرفی نام و خدمات، قدرت و حضور خود را به رخ رقبا کشیده و به جذب سرمایه مشتریان می پردازند. از ارکان اصلی و مهم تبلیغات هدایای تبلیغاتی هستند که با وجود تنوع از ساده ترین اجناس تا نفیس ترین آنها با رنج مختلف قیمت در دسترس بوده و با توان مالی مختلف شرکت ها قابل انعطاف بوده و از ابزارهای مناسب تبلیغاتی به شمار می رود.

آتلیه گرافیک طرح و رنگ با پیمانکاران زیادی در تماس است که می تواند بهترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت در اختیار همگان قرار دهد. جهت هرگونه درخواست می توانید با ما تماس حاصل فرمایید. همچنین می توانید از گالری تصاویر نمونه کارها و پروژه ها دیدن فرمایید.

مشاهده گالری

تماس با آتلیه گرافیک طرح و رنگ

آماده دریافت انتقادات، نظرات و پیشنهادات شما هستیم. در صورتی که نیاز به مشاوره و یا اجرای پروژه ای دارید می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.


فرم تماس

شما می توانید نظر، پیشنهاد و یا درخواست خود را از طریق ارسال ایمیل و یا تماس تلفنی با ما در میان بگذارید.

  • ایران، تهران
  • +98912 214 9605

شبکه های اجتماعی

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید